Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ministrove povolenie na údržbu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Toto myslíte vážne? Však ste roky parazitovali na zdravotníctve, vyhrievali sa v poslaneckom výbore a dosiahli ste veľke h.... Zdravotníctvo je v marazme vďaka všetkým vládam a ministrom po roku 89. Každé dva či štyri roky tzv. reforma a dnešný stav je žalostný. Tie evergreeny si spievajte sám. Po SDKU už fajka zhasla. Najlepšie bude ak každý bude robiť to čo vie, tak sa vráťte k tomu, čo ste študovali a naplňajte Hippkratovú prísahu. Ke**ď to bude robiť každý lekár ako najlepšie vie, bude to znesiteľnejšie aj pre pacientov. Kedy konečne týpkovia ako Vy uznajú, že ten druhý robí aspoň niečo lepšie. Na rozdiel od Vás, Drucker hoci nie je lekár, komunikuje a načúva a máí snahu niečo v tom bordeli na ktorom ste sa výdatne podieľali s klikou SDKU apod. - zmeniť.
 

Laoo23

ste na výplatnej páske u Druckera? Alebo ozaj nevidíte, že tento pán nič nerobí a to nielen teraz v zdravotníctve. Veď doposiaľ vo svojom profesionálnom živote okrem tunelovania firiem, kde ho dosadila SDKÚ / áno, táto strana, ktorú vyčítate autorovi, možno autor Druckera aj osobne pozná a preto bol spočiatku voči nemu zhovievavý /nič robiť nevie. Prečítajte si jeho životopis. Po strednej škole robil referenta v IT firme a zároveň študoval na VŠ, možno aj denne, ale 10 rokov! Ako sa mu to podarilo nerozumiem, ale za peniaze je možné všetko. Už ako finančne zabezpečený a zároveň vo funkcii riaditeľa pošty stíhal za 5 rokov v roku 2015 ukončiť právo a aj doktorát. A mnohí ho už začali označovať za právneho odborníka, aj keď nemá žiadnu právnu prax. Keď Druckera SDKÚ nominovala do dozornej rady JAVYSu čo mal zabezpečiť? No len bezproblémové tunelovanie. Ako už oťukaného si ho vybral Strapatý za riaditeľa pošty. Nesklamal. Darilo sa kamarátom a aj firmám Strapatého. Len pošte a poštárom nie. Potom z neho TA3 vyrobila ministra. Bol tam niekoľkokrát u Bielika a odpovedal na dopredu pripravené otázky o h.... /o hodne dôležitých veciach/. Za poradcu si vybral Drucker MUDr. Sabola, ktorý si ako riaditeľ Univerzitnej nemocnice zobral na úsek IT práve Druckera, ktorý na tunelovanie nemocnice si dosadzoval svojich kamarátov z brandže IT, rozumej - vyhrali súťaže na projekty, ktoré pre nemocnicu neboli potrebné, ale Uhliarik to stopol, lebo Sabola odvolal. Sabol bol nominantom Fígeľa, jeho osobný kamarát. Kto chcel, mohol od jeho nástupu vidieť, že neurobí nič, aj keby chcel, lebo svoj tieň neprekročí. Takže bude naďalej kamuflovať a umožňovať rozkrádanie zdravotníctva.
Pán autor je tiež teraz v priazni Smeru, lebo predseda NKÚ / jediný prijateľný kandidát pre Fica na predsedu NKÚ vraj za opozíciu - tiež v praxi overený /vytvoril z našich daní pre Novotného flek, ako akýsi poradca NKÚ pre zdravotníctvo.
 

 

Nie som na výplatnej páske Druckera a som hrdý že nie som na výplatnej páske žiadneho z politikov. Napísal som, že oproti drístom Novotného Drucker aspoň načúva - ( v tomto by ste mali so mnou súhlasiť) a snaží sa ( v tomtoi nemusíte, beriem to.) V čom s Vami súhlasím je to, že mená ktoré ste spomínali sú mi tak na grc, že som ich nepomenul. A mohol, lebo ich je viac a oveľa viac. Ďakujem za informáciu, že autor je v priazni SMER-u. Veď kam ináš by sa mal strčiť. To by ste sa divili koľkých na NKU nájdete. Napr. odborníka na všetko, bývalého poslanca a štátneho tajomníka Ivanča - tiež SDKÚ. Krysy za zahojili aspoň na sedem rokov, ak im Mitrík neumrie nedajbože skôr.
Na záver: nepoznám pozadie Druckera, neospravedlnuje ma, že neviem všetko. Zato pozadie modrej bandy poznám až príliš dobre. A popravde nieje medzi ňou a tou červenou žiadny rozdiel. Aspoň podľa mňa a ľudí ktorým verím. Pekný podvečer.
 
Hodnoť

človek pracujúci pre pentu

nemá žiadne morálne právo kritizovať iných zlodejov. zlodejov môže kritizovať len čestný človek, a preto je tej oprávnenej kritiky tak málo.
 
Hodnoť

p.Novotný.

Po generálnej oprave Zdravotníctva p. MZ Zajacom tu ešte zopár rokov bude MZ iba údržbárom. lebo doteraz ešte stále netušíme, čo všetko v tom molochu nefunguje, až na "fungujúce" provízie pre dodávateľské firmy cicajúce zdravotníctvo.
 
Hodnoť

vilko, ale v dobrom...

ten clanocek je mozno o dva stupne lepsi ako "Šucove" priblble noticky.

Je to len totiz kritizovanie a rozdiel je len v tom, ze aj kritiku rozpisete (diagnostikujete?).

Mam pri tom pocit, ze by som chcel vsetkymi desiatimi aby ste sa ujal ministerstva vy. Ale chyba mi tam aspon naznak riesenia!!! Zeby ste si ho nechavali pre seba? Alebo ho ani vy neviete? To druhe bude asi pravda.
 
Hodnoť

Náznak riešenia pre zdravotníctvo.

Každý sa to bojí povedať alebo napísať. Je to súkromné vlastníctvo (nemocníc, poisťovní), konkurencia, osobná zodpovednosť (nominálne poistenie).
Za socializmu nebolo tovaru, nebol dostatok pracovných síl, podniky nestačili vyrábať.
Dnes v oblastiach ktoré neriadi štát je dostatok tovaru, nadbytok pracovných síl, podniky hľadajú zákazky.
Dá sa to aj v zdravotníctve, Švajčiarsko a Holandsko poskytujú vzor.
 


Najčítanejšie


 1. Adam Nochta: Ľuboš Blaha, ban-sexuál 3 658
 2. Peter Kollega: Som zločinec a nechcem aby ma riešila Ficova kurtizána a Čižnár-Gašparovičovi protežanti 1 696
 3. Peter Kollega: Papalášstvo od Mečiara po Beblavého 1 202
 4. Pavel Sibyla: Ako sa znásilňujú štatistiky nezamestnanosti za Matoviča 1 002
 5. Martin Greguš: Rozšírenie uhoľnej bane Turów - otvorená výzva ministrovi Jánovi Budajovi: STOP 683
 6. Adam Puškár: Obec Marianka varuje Stupavu pred výstavbou projektu Habánky 625
 7. Mišo Šesták: Ako známy rómsky muzikant zhudobnil vypálenie Lučenca ruskou armádou 558
 8. Jozef Sitko: Ficov zákon o teple „okradol“ veľa domácností 492
 9. Anton Kovalčík: Štyria jazdci apokalypsy... na webe. 394
 10. Dominika Dongova: Kňaz, jeho slová a ja.. 394

Rebríčky článkov


 1. Naďa Mitanová: Neodoslané listy, pozabudnuté sny, záhrady zarastené burinou...
 2. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu!
 3. Olívia Lacenová: Bitcoin si razí cestu nahor. Prekonal trojročné maximá
 4. Peter Biščo: Pán premiér, je nevyhnutné odložiť plienky a ...
 5. Nikola Ivanov: 10 častých chýb pri investovaní
 6. Peter Žiak: Mao-Tovič - za 9 mesiacov tam, kde Fico za 12 rokov ...
 7. Miroslav Binčík: Deti, kto sa nezmestí na javisko, pôjde do sakristie
 8. Dušan Seberíni: Bájka o besnom kocúrovi
 9. Miriam Studeničová: Nepokoj duše
 10. Štefan Vidlár: Pán predseda vlády!


Už ste čítali?