Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kríza strany aj štátu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

vážený pán

bloger, voľmi dobre napísané. Tento článok by mali čítať všetci ficovi voliči,aby sa im konečne otvorili oči a začali používať svoj rozum. Ako za mečiara, tak aj za fica na úkor štátu sa obohacujú im blízky podlízači a firmy politikov. Kradne a rozkráda sa bez trestu,lebo všetko držia naši ľudia,teda ficovci. Inak nejde mi do hlavy prečo štát nemôže nakupovať tovar priamo od výrobcu,ale od schránkových firiem a iných podvodnikov dva krát drahšie. Štát rozkrádajú aj manažeri v štátnych podnikoch,ale nikomu to žily netrhá.
 

Ficovi volici

Necitaju ani nepouzivaju rozum, a tento system im imponuje. Hroza co je toto za narod.
Tolko padnutych na hlavu - asi ich buchaju o zem uz v porodniciach.
 
Hodnoť

Kríza strany a štátu ?

Dass ich nicht lache, Kde ste zobrali tú stranu, v archíve KSČ ? A to ešte stále žiadna strana nebola, len sa tak chcela volať. Základom osobných a následne skupinových úspechov je neprezrádzať svoj cieľ, svoje záujmy. To znamená, že musíte ľudí vodiť za nos tak, aby Vás oslavovali, v krčme sa za Vás bili do pŕs a vernosť Vám prisahali. Kto chce počúvať niečo o nejakej kríze či problémoch druhých. Prachy, prachy prachy, to je rozprávka doby. A vždy sú na vine tí druhí. Teda ak sa mi niečo nedarí. A štát, to je čo ? Kňažko povie, štát sme my, občania. A kde sú tí občania, nepoznám. Pretože takí sa dokážu verejne prejaviť, Ale tak, aby to malo hlavu a pätu. Lenže vlastnú hlavu tu má málokto, a to ešte utajenú v odpočúvanom telefonickom rozhovore. Ostatní poslúchajú a čakajú, niektorí sa ešte aj vyhrážajú, na vlasrnú hlavu (zodpovednosť za štát) zabudnite, lebo pôjde vláčik ...
 
Hodnoť

Štvanie proti Bratislave ako údajnom

centre moci je v skutku interesantné. Autor, viete o tom, že napríklad väčšina poslancov NR SR má svoje pôvodné korene na vidieku? Viete o tom, že väčšina ich voličov pochádza z vidieka, alebo z menších miest? Alebo sa opýtam inak: keď "sa" nenadáva na utečencov, homosexuálov, či občanov židovského pôvodu, treba nadávať na Bratislavu? Lebo veď vidiek na to už len nejako zaberie?

A čo názov článku? Vraj kríza strany aj štátu. Spomienky na knihu kníh Poučenie z krízového vývoja v strane a v spoločnosti?

Autor, niektoré časti Vášho textu akoby pochádzali z vrstiev prahistorického bahna.

Želám fajn deň.
 

 

Bratislava je hlavné mesto a teda je aj reálne centrum moci u nás (leda ak existuje nejaké dobré utajené skutočné mocenské centrum, potom sa dá hovoriť/písať o údajnom. ináč zbytočná snaha vaša kopnúť)
Pozrite koľko poslancov NR má domicil v Ba. Môžu pochádzať aj z Vesničky strediskovej, ale na Slovensku tak býva, že košeľa bližšia ako kabát. Takže nie je to nenávisť ak niekto napíše, že na počet obyvateľstva (cca 10%) je zastúpenie Bratislavčanov, neproporčné. A od toho už je len krok aby sa zákony, riešenia trocha ohli tak, že v centre sú super ale perifériam ak neškodia, tak ani nedonesú osohu.
Ak chcete príklad, pozrite na koncentráciu investícii, napriek kritickým hlasom, že všetko na jedno miesto nie je úplne naj. A ponúkať iným krajom ako riešenie vysídlenie, je len taká čerešnička.

Dať na jednú úroveň obsah tohto blogu, a Poučenie z krízového vývoja... divné.
Bud ste nečítali blog, alebo nemáte tušenie o čom to Poučenie bolo, prípadne platné obe sú. A potom je tu ešte možnosť že to len tak trocha úmyselne .. a bahno vaše inému podsúvate.
 
Hodnoť

 

hmm.. jeden čo robí občas pre štát má stavebnú firmu povedal : pre súkromnú firmu by som to urobil za 75 000 tu viem že treba prihodiť tak som dal do ponuky 350 000 a oni mi to vrátili že mám pred to napísať ešte jedničku aby sa to oplatilo.. takže 1 350 000 eur.. alebo vymaľovanie štátnej budovy vnútri len na bielo a cena 100 eur za meter štvorcový.. bežná cena je 0,70 eura..

toto je kríza strany a štátu.. že ešte nevisia..
 
Hodnoť

 

Hlavný problém je, že ľudia bojovali proti komunizmu, počas ktorého bola korupcia, rozkrádanie a zneužívanie polície. Vyhrali ten boj, prišiel Mečiar, a nastúpila korupcia, rozkrádanie a zneužívanie polície. A proti nemu bojovali ľudia zase, a prišiel Dzurinda, a už sa zdalo, že bude lepšie, až kým neprišla korupcia, rozkrádanie a zneužívanie polície. Vy ste toho boli súčasťou, pán Novotný, len aby sa nezabudlo. A potom prišiel Fico, a s ním rozkrádanie, korupcia a zneužívanie polície.
Záver z toho vyplýva len jeden a je dosť desivý: Bez ohľadu na to, kto tu vládol a bude vládnuť, korupcia, rozkrádanie a zneužívanie polície tu zostane.
 

 

jednoducho tie revolúcie a povstania proti vrchnosti musia byť.. každých niekoľko rokov treba s nimi urobiť poriadok.. neviem prečo sme stále taký dobrý a slušný.. zaútočí na nás polícia ?? veď policajti tiež majú ženy aj deti a vieme kde aj bývajú.. to jednoduché riešenie čo vymysleli už dávno určite funguje.. vyhádzať ich z okien a prídu ďalší .. urobia hlúposť poletia tiež..

alebo pred každý úrad hromádku dreva.. urobí starosta nejakú hlúposť ? priviazať na to drevo a podpáliť veď už na tú funkciu je desať ďalších záujemcov.. a zase aj to drevo treba tam pripraviť..
 

 

keby sa nekradlo nám by stačilo pracovať najviac tri dni v týždni..
 


Najčítanejšie


 1. Adam Puškár: Obec Marianka varuje Stupavu pred výstavbou projektu Habánky 39
 2. Pavel Sibyla: Ako sa znásilňujú štatistiky nezamestnanosti za Matoviča 34
 3. Peter Kollega: Papalášstvo od Mečiara po Beblavého 24
 4. Martin Greguš: Rozšírenie uhoľnej bane Turów - otvorená výzva ministrovi Jánovi Budajovi: STOP 19
 5. Peter Kollega: Som zločinec a nechcem aby ma riešila Ficova kurtizána a Čižnár-Gašparovičovi protežanti 19
 6. Anton Kovalčík: Štyria jazdci apokalypsy... na webe. 18
 7. Mišo Šesták: Ako známy rómsky muzikant zhudobnil vypálenie Lučenca ruskou armádou 15
 8. Věra Tepličková: Kapitáne, kam s tou lodí? Nevlečte ji do poschodí, 12
 9. Jozef Sitko: Ficov zákon o teple „okradol“ veľa domácností 12
 10. Dominika Dongova: Kňaz, jeho slová a ja.. 12

Rebríčky článkov


 1. Naďa Mitanová: Neodoslané listy, pozabudnuté sny, záhrady zarastené burinou...
 2. Richard Gajarský: Šialené komentáre k článkom.
 3. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu!
 4. Olívia Lacenová: Bitcoin si razí cestu nahor. Prekonal trojročné maximá
 5. Peter Biščo: Pán premiér, je nevyhnutné odložiť plienky a ...
 6. Nikola Ivanov: 10 častých chýb pri investovaní
 7. Peter Žiak: Mao-Tovič - za 9 mesiacov tam, kde Fico za 12 rokov ...
 8. Miroslav Binčík: Deti, kto sa nezmestí na javisko, pôjde do sakristie
 9. Dušan Seberíni: Bájka o besnom kocúrovi
 10. Miriam Studeničová: Nepokoj duše


Už ste čítali?